F/P Canavarı Zeblaze Thor 5 PRO incelemesi

Hem gerçek bir akıllı saat deneyimi yaşamak hemde bu deneyime servet ödemeden ulaşmak istiyorsanız bu akıllı saat tam sizlik. Akılı saatlerin popülerleşmesi ile birlikte birçok firma kendi akıllı saatlerini modellerini çıkarmaya başladı.Bu durum da akıllı saat almak isteyenlerin kafalarını fazlasıyla karıştırıyor.Öncelikle akıllı saatten beklentilerimizin neler olduğuna karar vermemiz gerek çünkü sadece bildirimleri kontrol etmek,müzik değiştirmek ve nabız-uyku istatistiklerini öğrenmek istiyorsanız çok daha ucuza alabileceğiniz akkıllı bileklikler işinizi görecektir.Zeblaze Thor 5 PRO ya gelince özelliklerini birkaç başlık altında incelemek daha iyi olacaktır.Lafı daha fazla uzatmadan başlayalım.

TASARIM: Zeblaze bu konuda oldukça iyi bi iş çıkarmış diyebiliriz. Premium hissettiriyor ve kullanıan malzeme kalitesi de oldukça iyi lakin bileği küçük olanlar için oldukça büyük ve kalın bir yapıya sahip.Kullanılan donanım ve pil kapasitesi bu durumu göz ardı etmemizi kolaylaştırıyor.

EKRAN: 320×320 pixel 1.6 ” oldukça hassat dokunmatik ekrana sahip Thor 5 pro hem keskin görüntü sunabiliyor hemde parlak ve doğru renkler ile deneyimi üst noktaya taşıyor.Ayrıca gorilla glass 3 kullanılan ekran oldukça dayanıklı yapıda.

ARAYÜZ VE YAZILIM: Andorid işletim sistemine sahip thor 5 pro play store üzerinden birçok farklı uygulama indirebiliyor ve tema desteği sayesinde kendi zevkinize göre özelleştirebiliyorsunuz.

DONANIM:Kullanılan 4 çekirdekti mt 6739 işlemcisi. 3gb ram ve 32gb dahili hafızası ile akıllı telefonuzla yaptığınız çoğu şeyi saat üzerinden yapmanıza imkan sağlıyor.

DİĞER ÖZELLİKLER: 800 mAh bataryası , 2x5mp kamerası , ıp67 suya ve toza karşı dayanıklı yapısı , dahili gps , sim kart desteği ve yüksek hassasiyetli sensörleri ile bir akıllı saatte olmasını beklediğiniz herşeye sahip.

TEKNİK VERİLER VE KUTU İÇERİĞİ:

3GB + 32GB Büyük Bellek +MT6739 işlemci
4G LTE Küresel Bantları 
5.0MP + 5.0MP İkili Kamera 
800mAh Büyük Batarya 
1.6 inç LTPS Kristal Büyük Ekran
GLONASS Küresel Konumlandırma Sistemi 
CORNING Gorilla Bardak 3 & Seramik Çerçeve 
9 Farklı Spor Modu 

1 x kayış
1 x Şarj Kablosu
1 x Kullanım Kılavuzu
1 x Paket

SONUÇ OLARAK: Bir akıllı saat sahibi olmak istiyor ama buna ayıracak fazla bütçeniz yok ise ve buna rağmen hiçbir deneyimden taviz vermek istemiyor iseinz bu akıllı saat tam sizlik.