HER ŞEYİ ÜCRETSİZ YAPAN UYGULAMA LUCKY PATCHER

Bu uygulama size reklamları engelleme, sistem uygulamalarını kaldırma, sistem uygulamalarını değiştirme, lisans doğrulamasını atlama, uygulama izinlerini değiştirme ve daha pek çok şey yapma şansı verecektir!

Lucky Patcher Özellikleri ve Detayları:

  1. Android uygulamaları ve oyunlarındaki reklamları kaldırın veya engelleyin. Şanslı yamalı reklamları kolayca engelleyebilirsiniz.
  2. Uygulama ile uygulama içi satın alma doğrulamasını engelleyin. Uygulama içi satın alma doğrulamasını kaldırarak premium uygulamaları ve oyunları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
  3. Lucky Patcher APK ile birçok oyunu kolayca kırın. Birçok oyunda ücretsiz jeton ve mücevher alın. Kök erişimi gerektirebilir.
  4. Bazı uygulamalar ve oyunlar şüpheli izinler ister. İstenmeyen izinleri herhangi bir uygulamadan veya oyundan kolayca kaldırabilirsiniz.
  5. Ücretli uygulama özelliklerine ücretsiz erişim.
  6. Uygulamaları sistem uygulamalarına ve sistem uygulamalarını diğer uygulamalara dönüştürme.
  7. Uygulama ve oyun dosyalarını SD karta taşıma.
  8. Uygulama dosyalarını yedekleyebilir ve kaydedilen konumlardan ve çok daha fazlasından veri alabilirsiniz !

Lucky Patcher APK yükleme gereksinimleri:

Lucky Patcher, Android için gelişmiş bir araçtır. Bu nedenle, uygulama gereksinimlerinden emin olmanız gerekir. Cihazınız yükleme gereksinimlerini karşıladığında, bu uygulamanın mükemmel verim alacaksınız
1. Bu uygulamayı yüklemek için telefonunuzun minimum android sürümü 2.33 olması gerekir.
2. Uygun işlevsellik elde etmek için 2 GB RAM gerekir.
3. En iyi sonuçlar için 8 GB Dahili depolama ihtiyacı.
4. Şanslı yamayı hem rootlu hem de rootsuz cihazlarda çalıştırabilirsiniz, ancak uygulamayı kullanmadan önce Android’inize root atmanızı öneririz.(ROOT İŞLEMİ GARANTİYİ DEVRE DIŞI BIRAKIR)

SON OLARAK ŞUNU BELİRTMELİYİM Kİ TELEFONUNUZA 3. PARTİ YAZILIM YÜKLEMEKTEN ÇIKABİLECEK BÜTÜN SORUMLULUK SİZE AİTTİR AYRICA SERVİSLERİ ÜCRETSİZ KULLANMAK BU YAZILIMLAR İÇİN UĞRAŞAN KİŞİLERİN EMEĞİNİN KARŞILIĞINI ALAMAMALARINA NEDEN OLUR OLUR. ETİK AÇIDAN DOĞRU DEĞİLDİR!!!