Remington PG6030 Erkek Bakım Kiti

Remington markasının daha önce duymamış olabilirsiniz ama hiç merak etmeyin.Abd menşeili 1937 yılında kurulan bu firma hem kadın hemde erkek kişisel bakım ürünlü konusunda oldukça deneyimli ve kaliteli ürünler üretme konusunda kendini ispat etmiş bir marka.

Pandemi yüzünden kuaförlerin kapanması sonucunda böyle bir ürüne duyduğumuz ihtiyaç da arttı.Bu ihtiyacımıza yönelik piyasada kolaylıkla bulabileceğimiz fiyat performans ürünlerinRemington PG6030 geliyor.

Beraberinde gelen birçok başlığı sayesinde farklı ihtiyaçlarımıza büyük çoğunlukla karşılayabiliyor.

Tüm bakımınızı tek bir aletle yapabileceğiniz bu alet yüz tüylerinizi kolaylıkla şekillendirebilmenizi sağlayan 6 farklı aksesuar ile birlikte sunuluyor.

Ürünü rakiplerinden özellikleri merak ediyorsanız bunlar kısaca şöyle:

ÇOK AMAÇLI
Hem bıyık şekillendirici, hem de sakal kesici özelliklerinin bir arada bulunduğu bu kit çok amaçlıdır. Daha keskin, temiz bir yüzey elde etmek için 2 tarak ve 4 ek başlık (1-7 derece / 1 mm-20 mm) ile şekillendirme yapabilirsiniz.

TİTANYUM KAPLAMA
Mükemmel kesim performansı ve uzun sürü dayanıklılık için Titanyum kaplama, bıçakları %300 daha sert hale getirir.

40 DK BOYUNCA KABLOSUZ KULLANIM

Ürünün bence en güzel yanı numara başlıklarının tek bir modul halinde yapılmış olması ve swipe hareketi ile ayarlanabilmesi.Bu sayede fazladan başlık taşıma ve dağınıklığın önüne geçebiliyoruz.

Sonuç olarak:

uygun fiyata bir bakım seti arıyorsanız ve bu ürün ile hem saç hem sakal düzelmelerini yapıp kolay kullanımı ,ergonomisi,şarj süresi,kolay temizlenebilmesi ile bütün ihtiyaçlarınıza karşılık vermesini bekliyor iseniz daha fazla düşünmenize gerek yok haziran 2020 tarihinde seçilen ürün Remington PG6030′ alınkurtulun.