Uygun Fiyatlı Mekanik Klavye Rampage RMK-X1 MIRACLE

Bilgisayar dünyasında birçok başarılı aksesuara imza atan Rampage, kitlesi günden güne çoğalan oyuncuları da ihmal etmiyor. Firmanın RMK-X1 olarak adlandırdığı klavye, Farklı mod animasyonlar sunan RGB led aydınlatma ve benzeri özellikleri ile sizi cezbedebilecek şıklıkta tasarlanmış. mavi renkli switchleri sayesinde basış hissini en üst seviyede yaşarken konfor ve sessizlikten taviz vermeyeceksiniz.

Kendi oyuncu yazılımı sayesinde tuşların fonksiyonları ve aydınlatmalar üzerinde oldukça fazla kişiselleştirme imkanı sunuyor.

klavyeden en çok dikkat ettiğim noktalardan biri de kablo uzunluğu ve kalitesidir.1.8 metre uzunluğa sahip kablo çoğu kullanıcının ihtiyacını karşılamaya yetecektir ancak kablo kalitesi açısından aynı şeyi söyleyemeyeceğim.bu sekmentteki diğer klavyelerinden bir kısmında örgü kablo seçeneği bulunmakta açıkçası rampage dende bu konuda ucuza kaçmamalarını beklerdim.

Farklı led animasyon seçenekleri ile donatılmış RGB led aydınlatma sayesinde gece ve loş ortamlarda rahatça oyun oynayabilirsiniz. Bu farklı animasyon seçeneklerini fonksiyon tuşunu kullanarak zevkinize uygun bir biçimde ayarlayıp oyun oynamanın keyfini çıkarın. Led aydınlatmanın ışık şiddetini isteğinize uygun olarak arttırabilir ve azaltabilirsiniz.

Üstün özellikler ile donatılmış RMK-X1 üstün performans sunan mekanik bir oyuncu klavyesidir. Sağlam mataryeller kullanılarak üretilmiş yani oyun oynarken sinirlenip yumruklayabilirsiniz :d

Taban ve tuş üzeri led aydınlatma sayesinde karanlık ve loş ışıklı ortamlarda rahatlıkla tuşlarınızı görebilirsiniz. Ayrıca kullanılan ledler oldukça kaliteli ve uzun ömürlü hissettiriyor.

Klavyede kullanılan Jixian Mekanik blue Switch teknolojisi sayesinde 30 Milyon tuş ömrü ile uzun ömürlü bir kullanım sunar. Kendi klasmanındaki birçok klavyeden farklı olarak tasarlanmıştır. Klavyede toplamda 104 adet tuş bulunmaktadır.Ayrıca bu tuşların tümü Anti-ghost özelliğine sahip tuşlardır.

TEKNİK VERİLER:

  • Bağlantı / Arabirim: USB 2.0
  • Kablo Uzunluğu :1.8 m
  • Yazılım: VAR
  • Dili ve Dizilim :İngilizce Q
  • Bağlantı Özellikleri :Kablolu
  • Bağlantı / Arabirim :USB 2.0

SONUÇ OLARAK: Uygun fiyatlı bir oyuncu mekanik klavye arıyor iseniz Rampage RMK-X1 MIRACLE sizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek güzel görünen aynı zamanda sağlam nadir klavyelerden.